www.cvonline.hu

MAG-hegesztő - Németország

Régió: Külföld

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 889208
lejárt

Ország:    Németország (+49)

A pozíció leírása:    Több éves szakmai tapasztalattal rendelkező, németül jól beszélő MAG-hegesztő szakembert keresünk vékonylemezek hegesztésére

Feladatkör, felelősségek:    • Munkadarabok szakszerű előkészítése;

• MAG hegesztési technológiával • precíz hegesztési feladatok ellátása;

• Rajz alapján történő munkavégzés;

• Hibás munkafelületek kivágása és pótlása.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   • Többéves tapasztalat MAG-hegesztésben (max. 2,5 mm-ig)

• Szakképzettség lehetőleg egy vasipari szakmában

• Szerkezeti rajzról olvasás képessége

• Fizikai terhelhetőség

• Megbízható, precíz munkavégzés

• Társalgási szintű német nyelvtudás. szakmai nyelv ismerete

• A jelentkezéshez lehetőleg fényképes, német nyelvű önéletrajz szükséges

Nyelvtudás:    Társalgási szintű német nyelvtudás. szakmai nyelv ismerete

A megbízó cég profilja:    Megbízónk egy németországi munkaerő-kölcsönző cég.

Egyéb:    Munkavégzés helye:

• Ulm (Baden-Württemberg), tűzoltójárművek gyártásával foglalkozó cég

Feltételek:

• Teljes munkaidő

• Határozatlan idejű munkaszerződés

• Munkabér (bruttó):

1.-3. hónapig 15,50 €

4.-6. hónapig 15,85 €

7.-24. hónapig 16,45 €

2 év után: 17,10 €

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.