www.cvonline.hu

MAG Hegesztő - Németország

Munkavégzés helye: Magyarország
Külföld

HU

Munkavégzés helye: Németország

Munkakezdés ideje: azonnal

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba

MAG hegesztőket

Az Ön feladata:

– Gépjárművek vázának hegesztése (Munkavégzés helye: Weißenburg, Schwäbisch Hall)

– Acél elemek, konstrukciók hegesztése (Munkavégzés helye: Pforzheim, Aalen)

– Konténerek hegesztése (Munkavégzés helye: Nördlingen)

Amit Öntől várunk:

– kommunikációs szintű német nyelvtudás – a német munkáltató teszteli telefonon a nyelvtudást

– szakmai tapasztalat

– saját autó

– önálló munkavégzés

– jó kommunikációs készség, csapatmunka, elszántság

Amit nyújtunk:

– hosszútávú munkalehetőség

– német munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)

– fizetés: nettó 1650 – 2200 euró / hó

– szállás a munkaadó által szervezett, a munkavállaló által fizetett (hónap végén kerül levonásra, egy fős szobák)

– túlórázási lehetőség

– szabadság

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával!

Egyéb hasonló állások Önnek
Recepciós

Crew Agency Kft.

Áprilisban is interjú, 5*-os óceánjáró hajókra!...
Külföld

Pénzügyi gyakornok

NI Hungary Kft.

A National Instruments hardvergyártó-, szolgá...
Debrecen, Magyarország, Hajdú-Bihar

Szerszámkészítő

HSA Kft.

Szerszámkészítő     Feladatok: Szerszámalkatr...
Szabolcs-Szatmár-Bereg