www.cvonline.hu

MAG Hegesztő - Németország

  • A hirdetés 425 napja lejárt
Minimum társalgási szintű NÉMET nyelvtudással keresünk TAPASZTALT hegesztőket (MAG) Németországba, Dortmundba, 2016. 02. 29-ei kezdéssel.

Link megjelenítése.jpg" border="0" />
További információk:
Elvárások a jelentkezővel szemben:

- Fogyófém elektródás aktív védőgázas ívhegesztésben szerzett tapasztalat (MAG)
- Érvényes MAG hegesztői minősítés
- Társalgási szintű német vagy angol nyelvtudás elengedhetetlen a munkavégzéshez ( legalább B1 )
- Legalább 3-5 év FRISS szakmai tapasztalat
- Autó a munkába járáshoz előnynek számít

Sikeres interjún való részvétel után a partnercégünk is felveszi telefonon keresztül a kapcsolatot a jelentkezővel, ezért fontos a német nyelvtudás.

Munkavégzés helye: Dortmund, Németország
Munkaidő: heti 40 óra, túlóra lehetséges

Fizetés: Nettó 2000 Euró/ hó (heti kifizetéssel)

Szállást a munkáltató előre lefoglalja , 1-3 ágyas szobában vagy apartmanban történik az elhelyezés.

Indulótökére szükség van az első fizetésig , mégpedig az első hónapban felmerülő költségek finanszírozására (utazás, étkezés).

Az Euwork Kft. szolgáltatása ügyfeleink számára díjmentes!

Német nyelvű fényképes önéletrajz és bizonyítvány elküldésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

Irodáink:
Budapest: 06-1-203-5833
Miskolc: 06-30-607-1650
Szeged: 06-30-903-6359
Csíkszereda: +40-266-312-111
Pécs: 06-30-958-9552
Szerb mobilszám: +381-60-0670251
Kérjük, hogy hétfőtől péntekig 9 és 17 óra között telefonáljanak a megad
Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Pest
Vas
Veszprém
Zala
Külföld
Kategória Építés / Ingatlan
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Külföldi munka