www.cvonline.hu

MAG (135) hegesztő-Tirol Hozzáadva: 2016.05.13.

Osztrák partnercégünk számára keresünk az alábbi pozícióra szakembereket: Ingyenes szállás biztosításával és kiemelkedő bérezéssel.
Feladatok:
  • MAG hegesztési feladatok ellátása
  • Műszaki rajz olvasás
  • Egyedi gyártás

Elvárások:
  • Hegesztői végzettség
  • Több éves tapasztalat MAG (135) hegesztésben (érvényes minősítés nem feltétel)
  • Járműgyártásban szerzett tapasztalat
  • Saját autó
  • Önálló munkavégzés
  • Társalgási szintű német nyelvtudás - B1 szint

Juttatások:
  • Ingyenes szállás
  • Első kiutazás finanszírozása
  • Nettó 2200- 2400 Euro havi fizetés
  • Munkavégzés helye: Kaltenbach (Tirol)

Előnyök:
  • Jártasság tervrajz olvasásban

Nyelv:
  • Német

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, német és magyar nyelven a megadott e-mail címre! Kérdés esetén hívja toborzási munkatársunkat, László Nikolettet a következő telefonszámon: +36 70 665 5615 - munkanapokon 8-12 óráig.