www.cvonline.hu

MA / Műszaki szakelőadó (Budapest)

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

MÁV Zrt.
MA / műszaki szakelőadó (Budapest)

Helység
Budapest

Terület
Távközlés, erősáramú- és biztosítóberendezések
(műszaki-felügyelet-karbantartás)

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejû

Munkaidõ
Teljes munkaidõ

Vállalat

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetõjeként mintegy 7000 kilométernyi
vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra mûködtetésérõl gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben
legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körûen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási,
valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára
vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok

  • A Technológiai központ gépjármû állományának mûködtetése, kezelése, nyilvántartása, a szolgáltató tevékenység szakmai koordinálása. A gépkocsikhoz szükséges okiratok biztosítása.
  • A belsõ szállítási igényváltozáshoz szükséges gépjármû kapacitás összhangjának megteremtése.
  • Gépjárművezetés.
  • A gépjárművezetők, a menetleveleken szereplõ teljesítmények elszámoltatása és ellenõrzése.
  • Jelentések, kimutatások készítése: üzemanyag elszámolás, a megtett km költséghely és munkaszám szerinti bontása, baleseti statisztika, üzemanyag felhasználás.
  • Tűzvédelmi elõadói és munkavédelmi megbízotti teendõk ellátása.
  • A Technológiai központ központi épületével kapcsolatos gondnoki feladatok ellátása.

A munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú szakirányú (műszaki) állami iskolai végzettség
  • felsõfokú szakirányú vasúti szakképesítés
  • gépjárművezetői jogosítvány
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat

Elõnyt jelent

  • vonatkozó MÁV utasítások, szabályzatok ismerete

Amit ajánlunk

  • Széleskörû Cafeteriát
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság esetén munkáltatói támogatást
  • Utazási kedvezményt

2016.08.17.

Bõvebb felvilágosítást ad
Mórocz Andrea 1/511-5922 / 01/59-22

Várjuk jelentkezését!

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest