www.cvonline.hu

M&A Manager

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.12.01.
Jelentkezési határidő: 2017.12.17.
M&A Manager

Partnerünk Magyarországon piacvezető és Európa egyik meghatározó logisztikai szolgáltatója, Európa legnagyobb nemzetközi fuvarozó vállalata. Dinamikusan fejlődő csapatába M&A Managert keresünk, aki aktívan szeretné támogatni a folyamatos fejlődést és az i

Pozíció leírása / Job description

Partnerünk Magyarországon piacvezető és Európa egyik meghatározó logisztikai szolgáltatója, Európa legnagyobb nemzetközi fuvarozó vállalata. Dinamikusan fejlődő csapatába M&A Managert keresünk, aki aktívan szeretné támogatni a folyamatos fejlődést és az innovatív működést egy sikeres csapat tagjaként.

- A Társaság inorganikus növekedési stratégiájának a támogatása
- A Társaság nemzetközi akvizíciós stratégiájához illeszkedő potenciális felvásárlási célpontok keresése, értékelése
- A stratégiához illeszkedő, kiválasztott célpontok értékelése stratégiai, üzleti, pénzügyi, integrációs kockázatok és egyéb szempontok alapján, javaslattétel
- Felvásárlási célpontok eredménypotenciáljának számszerűsítése, lehetséges szinergiák feltárása, vállalatértékelés, üzleti modell készítés
- Pénzügyi és jogi átvilágítás koordinálása az érintett szakterületek bevonásával
- Ajánlattétel, tárgyalások lebonyolítása
- A tranzakció lebonyolítása, utókövetés
- A sikeres tranzakciót követően az új társaság integrálása a cégcsoportba, projektkoordináció

Elvárások / Requirements

- Szakmailag releváns tapasztalat
- Nemzetközi M&A tranzakciókban, corporate finance területen tapasztalat
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Fejlődni akarás és tanulási vágy
- Jó tárgyalókészség, dinamikus, megbízható, precíz, önálló munbkavégzés
- Projekt szemlélet, feladatok párhuzamos végzésének képessége
- Német illetve más idegen nyelv ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk / Offer

- Személyes fejlődés, felelősségteljes feladatok
- Nagyfokú önállóság, önmegvalósítás
- Változatos projektek, ügyfelek
- Nemzetközi tranzakciókban való részvétel
- Fiatalos és dinamikus csapat

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -