Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

2003-as alakulásunk óta működünk sikeresen a személyzeti tanácsadás piacán, több 1000 interjút tudunk magunk mögött, több 100 jelöltünk karrier álmainak megvalósítását mozdítottuk előre. Büszkék vagyunk, hogy sikereinket a családias hangulat megőrzése mellett értük el, ügyfeleink és jelöltjeink érdekeit mindig szem előtt tartva.
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

MŰSZERÉSZ

MEGBÍZÓNK:
Pertnerünk 1993-ban kezdte meg működését Magyarországon, mely azóta a kelet-európai térség gyógyszergyártó központja, illetve egyik legnagyobb kutatási központja. A vállalat magyarországi gyártó telephelyein, Debrecenben, Gödöllőn és Sajóbábonyban alapanyag- és késztermékgyártást, kutatás-fejlesztést folytat, a Budapesti telephelyről pedig a hazai gyógyszerkereskedelmet irányítja.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Gödöllő

FELADATOK:

  • Gépek, berendezések javítása, kezelése és/vagy mechanikus karbantartása,
  • Előkészítési és átszerelési feladatok ellátása,
  • Töltőgépek karbantartása és előkészítése, töltési folyamatokban való részvétel,
  • Eseti meghibásodások elhárítása,
  • Előírások szerinti dokumentáció elvégzése,
  • Minőségbiztosítási, biztonságtechnikai és technológiai előírások szerinti munkavégzés.

ELVÁRÁS:

  • Középfokú műszaki, technikusi végzettség,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • Rugalmasság, precizitás, problémamegoldó készség,
  • Proaktivitás.

ELŐNY:

  • Alapfokú angol nyelvismeret,
  • 1-2 éves, gyógyszergyártásban szerzett tapasztalat,
  • Villanyszerelői, elektrotechnikusi végzettség,
  • Gyártásban, automata PLC vezérelt gépek javításában szerzett tapasztalat,
  • Azonnali munkába állás.

AMIT NYÚJTUNK:

  • Multinacionális környezet,
  • Széles körű béren kívüli juttatási rendszer,
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége,
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem.

SZÜKSÉGES DOKUMENTUMOK:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével juttassa el a "Jelentkezem" gomb segítségével.

Köszönjük!

V-M-001/5559-2/2013
V-M-001/6900-1/2013

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

MŰSZERÉSZ

Gödöllő
Budapest
Teljes munkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
Szakmunkásképző

Frissítés dátuma: 04.02.2021

Állás megosztása