www.cvonline.hu

LÖVÉSZ KATONA

  • A hirdetés 382 napja lejárt

 Magyar Honvédség

LÖVÉSZ KATONÁKAT

keres

szerződéses katonai jogviszonyba

  • legalább alapfokú iskolai végzettség (8 általános)

  • egészségi-, fizikai-, pszichikai követelményeknek megfelelés

  • magyar állampolgárság

  • magyarországi lakhely

  • büntetlen előélet

    A jelentkezésnél előnyt jelent:

  •  B kategóriás jogosítvány

    Egyéb elvárások:

  • felelősségvállalás

  • önállóság, határozottság

  • elhivatottság

  • együttműködési készség

    Az ellátandó fontosabb feladatok:

  •      harctevékenység folytatása különleges és bonyolult viszonyok között

  •      technikai és fegyverzeti anyagok szakszerű kezelése

  •      kiképzési feladatok végrehajtása

  •     szolgálati feladatok ellátása külföldi helyszínen

    Amit nyújtani tudunk:

  • kiszámítható karrier szerződéses katonai szolgálati jogviszony keretében

  • felelősséget, teljesítményt elismerő versenyképes jövedelem

  • béren kívüli juttatási rendszer

  • kedvezményes étkezési lehetőség

  • széleskörű szociális juttatás

  • tapasztalatszerzés lehetősége külföldi szolgálatban

  • távolabbi lakhely esetén szállás biztosítása

    Munkavégzés helye: Tata, Szolnok, Debrecen, Hódmezővásárhely, Győr,

    Jelentkezés:  A szakmai önéletrajz megküldésével és a katonai szolgálatteljesítés helyének megjelölésévelaz alábbi e-mail címre.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő