www.cvonline.hu

Loro/CLS pénzforgalmi ügyintéző

  • A hirdetés 4 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Az Operatív Divízión belül az alábbi pozícióba keressük új munkatársunkat:

Főbb feladatok

  • napi könyvelések feldolgozása
  • reklamációk kezelése
  • havi kivonatok, egyéb jelentések készítése
  • kapcsolattartás partner-, ügyfél bankokkal telefon és írásban

Követelmények, elvárások

  • proaktivitás
  • önálló, felelősség teljes munkavégzés
  • legalább angol alapfok (írás, szóban)
  • maximális ügyfél orientáltság
  • precíz, pontos munkavégzés, terhelhetőség
  • jó problémamegoldó képesség
  • rugalmas időbeosztás

Előnyt jelent

  • Core, Appello, GPP, Swift rendszerek ismerete
  • pénzügyi jogszabályok ismerete
  • felsőfokú pénzügyi végzettség

Amit kínálunk

  • karrierlehetőség
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség
Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kontroller, Könyvelő, Pénzügyi elemző, Pénzügyi kontroller, Pénzügyi menedzser, Pénzügyi szakember, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol