www.cvonline.hu

LONDINER

  • A hirdetés 462 napja lejárt

Boutique Hotel Budapest

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

LONDINER

A munkakör célja: A vendégek szívélyes fogadása, a szállodáról alkotott első benyomás kialakítása, valamint a csomaghordással a vendégek segítése.

Feladatok:

  • Fogadja a vendégeket és a látogatókat.
  • A vendégek csomagjait érkezéskor a szobába viszi, utazáskor lehozza a hallba, illetve kérésre elhelyezi a csomagszobában.
  • A vendégeket be-, illetve kisegíti az autóból.
  • Naprakész információkkal látja el a vendégeket,
  • Segíti a recepció munkáját

Elvárásaink:

  • Középfokú végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány, vezetői tapasztalat
  • Angol nyelvtudás elengedhetetlen

Amit kínálunk:

  • Színvonalas szállodai környezet
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Versenyképes fizetés
  • Kitűnő szakértelemmel bíró, fiatal, dinamikus csapat

magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, motivációs levéllel várjuk a lenti e-mail címre. A tárgy mezőbe feltétlenül írja be a „londiner” megnevezést, illetve saját nevét.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő