www.cvonline.hu

Londiner

  • Company_icon Araz Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
  • Location_icon Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 22 napja lett aktiválva

Boutique Hotel Budapest****

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

LONDINER

Munkakör:
A vendégek szívélyes fogadása, a szállodáról alkotott első benyomás kialakítása, valamint a csomaghordással a vendégek segítése.

Főbb feladatok:

  • Fogadja a vendégeket és a látogatókat
  • A vendégek csomagjait érkezéskor a szobába viszi, utazáskor lehozza a hallba, illetve kérésre elhelyezi a csomagszobában
  • A vendégeket be-, illetve kisegíti az autóból
  • Naprakész információkkal látja el a vendégeket
  • Segíti a recepció munkáját

Elvárásaink:

  • Középfokú végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány, vezetői tapasztalat
  • Angol nyelvtudás elengedhetetlen

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • További nyelvek ismerete

Amit kínálunk:

  • Színvonalas szállodai környezet
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Versenyképes fizetés
  • Partnerszállodai szállásfoglalás jelképes összegért az ország több 4*-os szállodájában, korlátlan számban
  • Kitűnő szakértelemmel bíró, fiatal, dinamikus csapat

A "Jelentkezés" gombra való kattintással vagy e-mailben várjuk magyar nyelvű fényképes önéletrajzát fizetés igény megjelölésével. A tárgy mezőbe feltétlenül írja be a „Londiner” megnevezést, illetve a saját nevét.
A beérkezett önéletrajzokat adatbázisunkban regisztráljuk, és amennyiben Ön megfelel elvárásainknak, felvesszük Önnel a kapcsolatot.

Helyek Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Londiner
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol