www.cvonline.hu

Londiner

  • Frissítve 10 napja

Prestige Hotel Budapest****Superior

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Londiner

A munkakör célja: A vendégek szívélyes fogadása, a szállodáról alkotott első benyomás kialakítása, valamint a csomaghordással a vendégek segítése.

Jelentkezz, ha szeretnél:

  • Egy fiatal, megbízható csapat tagja lenni
  • Egy biztos hátterű cégnél dolgozni
  • Egy számos díjat nyert szálloda és étterem nívós vendégeivel foglalkozni

Feladatok:

  • Fogadja a vendégeket és a látogatókat.
  • A vendégeket be-, illetve kisegíti az autóból
  • A szobába vagy az étterembe kíséri a vendégeket
  • Naprakész információkkal látja el a vendégeket
  • Támogatja a recepció munkáját
  • Figyelemmel kíséri a hall rendjét

Elvárásaink:

  • Középfokú végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • „B” kategóriás jogosítvány, gépjárművezetői tapasztalat
  • Átlagon felüli kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Vendég-orientált hozzáállás
  • Erős csapatjátékos szellem és nyitott, pozitív attitűd

Amit kínálunk:

  • Színvonalas szállodai környezet a belváros szívében
  • Versenyképes fizetés
  • Kitűnő szakértelemmel bíró fiatal, dinamikus csapat
  • Biztos hosszú távú munkalehetőség
  • 3 műszakos, napi 8 órás munkaidő

  • magyar nyelvű fényképes önéletrajzod várjuk a lenti e-mail címre. A tárgy mezőbe feltétlenül írd be a „londiner” megnevezést, illetve saját neved.
Munkavégzés helye Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest