www.cvonline.hu

Londiner

  • Ez az állásajánlat 5 napon belül lejár

Az ötcsillagos Aquincum Hotel Budapest Front Office csapata
új munkatársat keres
Londiner

Munkakörbe

Feladatok:

  • A mindenkori sztenderdek szerint köszönti érkezéskor és utazáskor a vendégeket
  • Csomagok szállítása, a csomagszoba tisztántartása, átvett csomagok nyilvántartása
  • Transzferek pontos és előírásoknak megfelelő szervezése, lebonyolítása
  • Buszparkolás segítése
  • A garázsba való ki és behajtás során a vendégek segítése, a garázs üzemeltetésének segítése
  • A megrendelt garázs szolgáltatások elvégzése (mosás, guminyomás ellenőrzése, akkumulátortöltés) és számlázása a kassza felé

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Megbízhatóság
  • Középfokú végzettség
  • Vendégorientált személyiség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Munkaruha hozzájárulás
  • Étkezés hozzájárulás
  • Változatos munka
  • Fiatalos csapat

Amennyiben felkeltettük érdeklődését magyar vagy angol nyelvű fényképes önéletrajzát, motivációs levelét, fizetési igény és pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest