www.cvonline.hu

Londiner

  • A hirdetés 370 napja lejárt

Dolgozz a 106 éves Gundelben!

Magyarország vezető éttermeként hiszünk abban, hogy a folyamatos megújulás és innováció a siker kulcsa, amely csak a tudás és a tapasztalat átadásával valósítható meg. A Gundel dolgozói a vendéglátás alapjaitól a legmagasabb szakmai szintig juthatnak, amivel az egész világon ismert és elismert szakemberré válhatnak. Fiatalos, dinamikus csapatunkba motivált, kommunikatív és elhivatott munkatársakat keresünk, teljes- vagy részmunkaidőben az alábbi pozíciókra:

Munkavállalókat keresünk

londiner

állásra

Elvárások:

  • angol nyelv társalgási szintű ismerete,
  • ápolt megjelenés
  • jogosítvány

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • stabil háttér, biztos munkahely, bejelentett alkalmazotti munkaviszony
  • hosszú távú munkalehetőség

Munkafeladatok:

  • a vendégek fogadása, irányítása, autóból ki-, autóba besegítése
  • vendég autók leparkolása
  • bejáratok rendben és tisztán tartása

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, küldje fényképes önéletrajzát az alábbi email címre.

Érdeklődni az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol