www.cvonline.hu

Londíner

  • A hirdetés 211 napja lejárt

Az ACCOR csoport magyarországi szállodaipari leányvállalata, a Sofitel, MGallery, Novotel, Mercure és Ibis szállodák üzemeltetője a belvárosi,

 MERCURE BUDAPEST

BUDA
szállodájába az alábbi pozícióra keres munkatársat:

LONDÍNER

FELADATOK
  • Csomaghordás, a csomagszoba kezelése
  • A Lobby és a szálloda előtt terület valamint a garázs rendbentartása
  • Vendégek tájékoztatása, segítése
  • Szükség esetén a recepció és más területek munkájának támogatása

az alábbi email
címen.

ELVÁRÁSOK

  • Érettségi képesítés
  • Folyékony angol nyelvtudás (további idegennyelv ismerete előnyt jelent)
  • Vendégközpontúság
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • A számítógép használatának minimális ismerete (Opera, Word, Excel)
  • Pontos, igényes munkavégzés, rendszeretet
  • Kifogástalan megjelenés

Az álláshírdetés az      internetes oldalon is megtalálható!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő