www.cvonline.hu

Londiner

  • A hirdetés 435 napja lejárt

Boutique Hotel Budapest

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

LONDINER

A munkakör célja:
A
vendégek szívélyes fogadása, a szállodáról alkotott első benyomás kialakítása, valamint a csomaghordással a vendégek segítése.

Feladatok:

  • Fogadja a vendégeket és a látogatókat.
  • A vendégek csomagjait érkezéskor a szobába viszi, utazáskor lehozza a hallba, illetve kérésre elhelyezi a csomagszobában.
  • A vendégeket be-, illetve kisegíti az autóból.
  • Naprakész információkkal látja el a vendégeket,
  • Segíti a recepció munkáját

Elvárásaink:

  • Középfokú végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány, vezetői tapasztalat
  • Angol nyelvtudás elengedhetetlen

Amit kínálunk:

  • Színvonalas szállodai környezet
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Versenyképes fizetés
  • Kitűnő szakértelemmel bíró, fiatal, dinamikus csapat

A "Jelentkezés" gombra való kattintással vagy e-mailben várjuk magyar nyelvű fényképes önéletrajzát fizetés igény megjelölésével. A tárgy mezőbe feltétlenül írja be a „Londiner” megnevezést, illetve a saját nevét.

A beérkezett önéletrajzokat adatbázisunkban regisztráljuk, és amennyiben Ön megfelel elvárásainknak, felvesszük Önnel a kapcsolatot.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol