www.cvonline.hu

Londiner

  • A hirdetés 469 napja lejárt

Prestige Hotel Budapest

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Londiner

A munkakör célja: A vendégek szívélyes fogadása, a szállodáról alkotott első benyomás kialakítása, valamint a csomaghordással a vendégek segítése.

Jelentkezz, ha szeretnél:

  • Egy fiatal, megbízható csapat tagja lenni
  • Egy biztos hátterű cégnél dolgozni
  • Egy számos díjat nyert szálloda és étterem nívós vendégeivel foglalkozni

Feladatok:

  • Fogadja a vendégeket és a látogatókat.
  • A szobába vagy az étterembe kíséri a vendégeket
  • A vendégeket be-, illetve kisegíti az autóból
  • Naprakész információkkal látja el a vendégeket
  • Támogatja a recepció munkáját
  • Figyelemmel kíséri a hall rendjét

Elvárásaink:

  • Középfokú végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • „B” kategóriás jogosítvány, vezetői tapasztalat
  • Átlagon felüli kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Dinamikus önálló és csapatmunkára való képesség, pontosság, precizitás
  • Vendég orientált hozzáállás
  • Erős csapatjátékos szellem és nyitott, pozitív attitűd

Amit kínálunk:

  • Színvonalas szállodai környezet a belváros szívében
  • Versenyképes fizetés
  • Kitűnő szakértelemmel bíró, fiatal, dinamikus csapat
  • Biztos hosszú távú munkalehetőség
  • 3 műszakos, napi 8 órás munkaidő
Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szakmunka / fizikai munka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol