www.cvonline.hu

Lokalizációs mérnök

  • A hirdetés 386 napja lejárt

Egy nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező multinacionális szolgáltató céghez munkatársat keresünk a következő pozícióba: Lokalizációs mérnök

Feladatok

  • Pre-process és post-process fájlok fordítása különböző lokalizációs eszközök segítségével
  • Minden fordítási memóriának és a feldolgozási problémáknak elhárítása és fejlesztése
  • Különböző ellenőrzések futtatása a lokalizált fájlokon
  • Problémakezelés
  • Kapcsolattartás a fordítókkal és egyéb alkalmazottakkal
  • Kísérleti eljárások, ellenőrző listák és a folyamatok fejlesztése
  • A szabályos üzemeltetés biztosítása

Elvárások

  • 2-3 év szakmai tapasztalat lokalizáció területén
  • SDL Studio vagy más fordítási memória eszköz ismerete
  • MS Project, operációs rendszerek (Windows, UNIX és Mac OS), hálozatok és ipari-szabvány szoftverek (ToolProof, Help/HTML QA, RoboHelp, Webworks, Search és Replace scripts, Beyond Compare) ismerete
  • Aktív angol nyelvtudás, esetleg egy második nyelv ismerete
  • Precizitás, önálló munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség

Amit megbízónk kínál

  • Versenyképes fizetés
  • Multinacionális környezet
  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol