www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 915502
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
A világ legnagyobb gépjármű utasvédelmi berendezéseket gyártó cégcsoportjába keresünk kollegát az alábbi pozícióba:

LOGISZTIKUS/LOGISTIC CLERK

Feladatok:

  • termékcsoport teljes logisztikai feladatainak elvégzése a vevői megrendelésektől a késztermékek kiszállításáig
  • Külföldi vevőkkel és beszállítókkal való kapcsolattartás szóban és írásban egyaránt
  • a termelés tervezésének támogatása a vevői igények alapján
  • a termelés alkatrészigényeinek biztosítása, a készletek optimalizálása
  • új projektek bevezetésében való részvétel
  • technikai változások bevezetése

Elvárások:

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • aktív tárgyalóképes angol és kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • hasonló területen szerzett tapasztalat előny
  • felhasználói szintű PC ismeretek
  • jó kommunikációs-és csapatmunkához való készség
  • rugalmasság és nagy terhelhetőség
  • pontos, igényes munkavégzés

Munkavégzés helye: Sopronkövesd

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, arra kérem küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi elérhetőségre:
Ködöböcz Adrienn
HR Consultant
E-mail: E-mail cím megjelenítése

Tech People LÁBLÉC