www.cvonline.hu

Logisztikus

  • A hirdetés 622 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

LOGISZTIKUS

Feladatok:

  • Szállítási (közút/vasút/folyami-tengeri) feladatok szervezése, kivitelezése, folyamatok ellenőrzése

  • Szerződések folyamatos kontrollja, aktualizálása, nyomon követése

  • Potenciális szállítók felkutatása, ajánlatok bekérése, tárgyalások, megállapodások előkészítése

  • Kapcsolattartás a szállítókkal, fuvarozókkal

  • Reklamációk kezelése

  • Beérkező számlák ellenőrzése, teljesítések leigazolása

  • Kapcsolattartás a szervezet kapcsolódó területeivel (termelés/kereskedelem)

  • Raktározási kapacitások ellenőrzése, optimalizálása

Elvárások:

  • Szakirányú, vagy gazdasági felsőfokú végzettség

  • Multinacionális környezetben szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

  • Pontos, precíz munkavégzés, jó kommunikációs készség

  • Kreativitás, jó probléma-megoldó képesség, elhivatottság

Előny:

  • SAP rendszer ismerete

Amit ajánlunk:

  • Nemzetközi hátterű, stabil munkahely, kiemelkedő sikerekkel

  • Innovatív szakmai munkavégzés, folyamatos fejlődési lehetőség

  • Szakmai továbbképzések

  • Versenyképes jövedelem és kompenzációs csomag: 13. havi fizetés, mozgó bér, cafetéria, dolgozói biztosítás, munkába járás biztosítása

Munkavégzés helye:

  • Fejér megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Fejér
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol