www.cvonline.hu

Logisztikus

  • A hirdetés 520 napja lejárt

Fehrer Hungaria Járműipari Kft

Cégünk nemzetközileg ismert és elismert autóipari beszállító. Fő tevékenységünk: lágy üléshabok és egyéb PUR termékek gyártása. A Vlies-gyártás területére keresünk munkatársat

Logisztikus

munkakörbe.

Feladatok:

  • napi aktív kapcsolattartás a beszállítókkal illetve vevőkkel
  • vevői lehívások alapján rövid és hosszú távú alapanyagigény-tervek készítése, termelési terv készítése, kapacitástervezés
  • termelési anyagellátás folytonosságának biztosítása
  • termelési segédanyagok beszerzése
  • készletszintek optimális szinten tartása
  • készleteltérések okainak meghatározása illetve javaslattétel azok megszüntetésére
  • anyagkönyvelések ellenőrzése
  • aktív részvétel a havi zárásokban, leltárak szervezésében
  • kimutatások készítése
  • beszállítói és vevői reklamációkezelés

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • német nyelv min. középfokú ismerete
  • vállalatirányítási rendszer ismerete
  • MS office alkalmazások ismerete és aktív használata
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • stressz tűrés

Előnyt jelent:

  • angol nyelv ismerete
  • multinacionális cégnél szerzett tapasztalat
  • autóipari tapasztalat

Egyéb információ:

  • Azonnali kezdés
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Célprémium

Munkavégzés helye: Mór, Ipartelep

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő