www.cvonline.hu

LOGISZTIKUS

  • A hirdetés 640 napja lejárt

Biotech GmbH Magyarországi Fióktelepe

Nemzetközi orvostechnikai-eszköz gyártó és forgalmazó vállalat DIÓSDI irodájába

LOGISZTIKUS

munkatársat keres.

Feladatok, elvégzendő tevékenységek:

  • A megrendelések, szállítások kezelésével kapcsolatos napi kapcsolattartás a gyártókkal, beszállítókkal
  • A beszerzési és logisztikai folyamat végrehajtása, rendelések nyomon követése a raktári beérkezésig
  • Rendszerezi és folyamatosan racionalizálja a beszerzési és logisztikai folyamatok adminisztratív dokumentációit
  • Naprakész állapotban tartja a beszállítói árlistákat
  • A szállítmányozási folyamat koordinálása, folyamatos felügyelete
  • Reklamációk teljes körű kezelése

Elvárások:

  • Logisztikai végzettség
  • Minimum 3 éves beszerzési / logisztikai szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeret
  • Nagyfokú önállóság, csapatszellem, magabiztos fellépés
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés
  • Kreativitás és jó problémamegoldó készség

Előny:

  • Fuvarszervezői tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer ismeret (SAP, Navision)
  • Vám - és pénzügyőri jogszabály ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye:

Pest megye, Diósd

Fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol