www.cvonline.hu

Logisztikus

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2015.09.12.
Hirdetés azonosító: 966995
lejárt

Német, autóipari profilú gyártó cég részére keresünk munkatársat, azonnali kezdéssel, az alábbi pozícióba:

Logisztikus

Feladatok:

  • Szállítások szervezése
  • Megrendelések kezelése, nyomon követése
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • A raktári dolgozók munkájának felügyelete
  • Dokumentációk rendszerezése

Elvárások:

  • Közép vagy felsőfokú végzettség
  • Német nyelvismeret
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Határozott fellépés
  • Tanulékonyság
  • Pályakezdő, jó szervező készséggel rendelkező pályázók jelentkezését is várjuk!

Előny:

  • Fonyód és vonzáskörzetében (30km) lévő lakóhely

Egyéb:

  • Munkaidő: H-P, napi 8 órában, váltott műszakban (de, du)

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését fényképpel ellátott önéletrajz formájában várjuk az E-mail cím megjelenítése címre . Az e-mail tárgyában, kérjük tüntesse fel a pozíció nevét ,,Logisztikus,,.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu