www.cvonline.hu

Logisztikus

  • A hirdetés 820 napja lejárt

Magyarország egyik vezető nyomdaipari, illetve papír-, író- és irodaszer kis- és nagykereskedelmi cége,
a Pátria Nyomda Zrt.

Logisztikus

munkakörbe keres munkatársat.

Feladatok:

  • logisztikai folyamatok koordinálása, ellenőrzése, fejlesztése
  • kül- és belkereskedelmi ügyletekhez fuvarok szervezése
  • ki- és beszállítások felügyelete
  • problémák megelőzése, reklamációk kezelése
  • kapcsolattartás a társosztályokkal
  • adatszolgáltatás, riportok készítése
  • EKÁER ügyintézés

Elvárások:

  • felsőfokú logisztikai végzettség
  • aktív, középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • kiváló kommunikációs- és szervezőkészség
  • rugalmasság
  • kiváló problémafelismerő és -megoldó készség
  • jó munka- és teherbírás
  • önálló, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Axapta vagy Octopus8, illetve Scroll4 ismerete
  • termékdíjjal kapcsolatos ismeretek

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • határozatlan idejű munkaviszony

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címre küldje el! A tárgyban kérjük, tüntesse fel: logisztikus!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol