www.cvonline.hu

Logisztikus

  • A hirdetés 715 napja lejárt

Magyarország egyik vezető nyomdaipari cége,

a Pátria Nyomda Zrt.

Logisztikus

pozícióba keres munkatársat.

Feladatok:

  • nyomdai félkész és késztermékek szállításának szervezése
  • bolthálózati kiszállítások és visszaszállítások koordinálása
  • partnerszállítmányozó cégek irányítása és felügyelete
  • egyedi fuvarszervezések
  • jelentések, kimutatások és statisztikák készítése
  • EKÁER ügyintézés
  • szoros együttműködés a társosztályokkal

Elvárások:

  • középfokú logisztikus végzettség
  • 3 év tapasztalat
  • önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • problémamegoldó készség
  • felelősségteljes és gyors döntésképesség
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • nyomdai tapasztalat
  • fuvarszervezési gyakorlat
  • angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatás
  • hosszú távú munkalehetőség
  • azonnali kezdési lehetőség
  • határozatlan idejű munkaviszony
  • fiatalos, dinamikus csapat
  • szakmai továbbképzések, folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés hely:

  • Budapest, XI. kerület

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a lentie-mail címre küldje el! A tárgyban kérjük, tüntesse fel: logisztikus!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő