www.cvonline.hu

Logisztikus

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 700798

Járműipari gyártással foglalkozó multinacionális partnerünk budapesti telephelyére keresünk kollégákat az alábbi állás betöltésére: Logisztikus

Logisztikus

Feladatok:
  • raktárba érkező nyersanyag kezelése,
  • gyártósorok kiszolgálása, megrendelések összeállítása,
  • targoncavezetők, komissiózók koordinálása, támogatása,
  • áru átvétele és adminisztrációja, készletnyilvántartás,
  • késztermékek szakszerű mozgatása megszervezése a készáruraktárba,
  • kapcsolattartás beszállítókkal angol/magyar nyelven,
  • egyéb adminisztráció elvégzése.
Elvárások:
  • középiskolai végzettség, érettségi,
  • legalább középfokú logisztikai végzettség,
  • anyaggazdálkodásban, áruátvételben, raktározásban és targoncavezetésben szerzett munkatapasztalat,
  • OKJ-s bizonyítvánnyal kiegészített targonca jogosítvány
  • magabiztos számítástechnikai ismeretek, raktározási programok ismerete,
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • terhelhetőség és jó állóképesség,
  • lelkiismeretes, proaktív hozzáállás,
  • önállóság.
Előny:
  • csoportvezetői, raktárvezetői, műszakvezetői tapasztalat,
  • termelőcégnél szerzett munkatapasztalat,
  • német nyelvtudás.
  • 5S, LEAN módszerek ismerete.
Amit kínálunk:
  • versenyképes juttatási csomag,
  • kulturált munkakörnyezet,
  • hosszú távú munkavégzés,
  • professzionális szakmai háttér,
  • fejlődési lehetőségek,
  • továbbképzések,
  • modern géppark.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: H-P, három műszakos munkarendben (Dél-Pest)
Kapcsolat:
Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése email címre. Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőkkel tudjuk felvenni a kapcsolatot.