www.cvonline.hu
Logisztikus
Trenkwalder Kft
Régió: Komárom-Esztergom
Hozzáadva: 2017.11.18.
Jelentkezési határidő: 2017.11.22.
Hirdetés azonosító: 1228467

Partnerünk számára keresünk munkatársat határozott időtartamra Logisztikus pozícióba.

Logisztikus

Feladatok:

  • Szállítási határidők nyomon követése
  • Társszervezetekkel való napi kapcsolattartás
  • Napi anyagszükséglet tervezése, készletek ellenőrzése
  • Folyamatos anyagellátás biztosítása, készletoptimalizálás
  • Fuvartervezés, ki- és beszállítás adminisztratív ügyintézése
  • EKAER ügyintézés

Elvárások:

  • Minimum középfokú, szakirányú végzettség
  • Legalább alapfokú angol nyelvtudás
  • Microsoft Excel ismeret
  • Jó kommunikációs készség
  • SAP ismeret előny
  • Logisztikai tapasztalat előny

Amit nyújtunk:

  • Határozott idejű szerződés
  • Azonnali kezdés
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag, utazástérítés

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.