www.cvonline.hu

LOGISZTIKUS

  • A hirdetés 99 napja lejárt

Budapesti székhelyű multinacionális energetikai vállalat

LOGISZTIKUS

pozícióba, teljes munkaidőbe, budapesti munkavégzési helyre munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Nemzetközi kereskedelmi és fuvarokmányok előállítása, (speciális, akkreditíves és egyedi szerződéses követelményeknek megfelelően is);
  • Speditőrökkel, beszállítókkal való kapcsolattartás, fuvarszerződések előkészítése.

Szakmai elvárások:

  • szakirányú végzettség, és
  • nemzetközi szállítmányozásban való jártasság, és
  • főleg nagy volumenű projektekben (külkereskedelmi, export-import ügyletek lebonyolításában) szerzett gyakorlat, és
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás, és
  • tárgyalóképes orosz nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Microsoft Office programcsomag), és
  • legalább 5 év, hasonló munkakörben szerzett, szakirányú gyakorlat.

Személyes elvárások:

  • a gyors tanulás és alkalmazkodás képessége;
  • önálló, pontos, precíz munkavégzés;
  • szervezőkészség;
  • magabiztos, határozott fellépés;
  • problémamegoldó készség;
  • projektszemlélet;
  • agilitás, jó kommunikációs készség;
  • csapatmunkára való képesség.

Előnyt jelent: SAP, EKÁER ismerete.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • részvétel nemzetközi létesítmények tervezésében, inspiráló feladatok.

Ha a fenti pozícióleírás felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar, angol és orosz nyelvű pályázati anyagát a fizetési igény megjelölésével küldje a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő