www.cvonline.hu

Logisztikus

  • A hirdetés 237 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, hatvani megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Logisztikus

Feladatok:

  • Vevői megrendelések és FCS kezelése, változások nyomon követése
  • ERP-rendszerből  a vevői megrendelések, előrejelzések átvétele, teljesítése összevetve a korábbi adatokkal és költségvetéssel
  • Változások hátterének tisztázása és jelentés készítése
  • Szállítások alapján a kapacitás és a források optimalizálása
  • Napi kommunikáció a megrendelőkkel
  • Kazien-elv követése törekedve a feladatok optimalizálására
  • Számlázási folyamat koordinálása
  • A vonatkozó egészségügyi, biztonsági és környezetvédelmi jogszabályok betartása
  • Szervezeti tréningen való részvétel
  • Grafikonok készítése a korábbi adatokból és FCS-számokból

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (logisztika, gazdasági, vagy hasonló terület)
  • Legalább 2-5 év tapasztalat hasonló területen
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Számítógépes ismeretek (ERP, Movex előny)

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria

Munkavégzés helye:

  • Hatvan
Helyek Hatvan
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol