www.cvonline.hu

Logisztikus

  • A hirdetés 437 napja lejárt

Nemzetközi hátterű kereskedelmi vállalat keres dinamikusan fejlődő
csapatába új munkatársat az alábbi pozícióba:

Logisztikus

Feladatok:

  • Útvonaltervezés: a fogyasztókhoz történő termék szállítás megtervezése a hozzá tartozó adatrögzítéssel, a készlethiányok nyilvántartása, napi kapcsolattartás a szállítást végző szerződött partner diszpécserével, szerződött partner illetve saját gépjárművezetőkkel és rakodókkal.
  • Napi telefonos kapcsolattartás depókkal, kiskereskedőkkel, fogyasztókkal - maximális vevőközpontúság betartásával.
  • A kiszállítást végző gépjárművezetők mindennapi munkájának megszervezése, munkaidők, szabadságok nyilvántartása. A munkájukkal kapcsolatos teljesítménymutatók nyomon követése és rendszeres értékelése. A gépjárművezetők munkájához szükséges anyagok, eszközök és információk biztosítása.
  • Depók, kiskereskedők, fogyasztók készletváltozásának nyomon követése, készletgazdálkodás, nyilvántartás, optimalizálás
  • Mobil számlázási rendszer működtetése
  • A szállítással kapcsolatos problémák (baleset, műszaki hiba, rakomány, közlekedés, rakodás) kezelése, jelentése.
  • Szállítások adminisztrációja, logisztikai osztály dokumentációinak szkennelése, archiválása.
  • A túrákhoz  tartozó adatok információk rögzítése a vállalatirányítási rendszerekbe (Pl. rendelések , túra tervek kész túrák stb..)
  • A vállalatnál előírt okmányok naprakész vezetése, (pl. szigorú számadású nyomtatványok  üzemanyag elszámolás,üzemnaplók stb.. )

Szakmai elvárások, kompetenciák:

  • Min. középfokú végzettség, logisztikus végzettség előny
  • Felhasználási szintű számítástechnikai ismeretek (Office Word, Excel, Outlook)
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Magas szintű kommunikációs készség
  • Problémamegoldó és tárgyaló képesség
  • Jó szervező-, gyors reagáló készség, terhelhetőség, precizitás

Munkavégzés helye: Budaörs

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Továbbfejlődési lehetőség

Ha állásajánlatunk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, várjuk fényképes önéletrajzát (pdf vagy docx kiterjesztésű dokumentumok) a bérigény megjelölésével.

Helyek Budapest
Budaörs
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő