www.cvonline.hu

Logisztikus

  • A hirdetés 463 napja lejárt

XXIII. kerületi logisztikai szolgáltató

munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Logisztikus

Feladatok:

  • Napi kapcsolattartás az ügyfelekkel és beszállítókkal, valamint a raktárral
  • A hozzá tartozó ügyfélkör megrendeléseinek kezelése, készletek vezetése
  • Raktárkészlet nyilvántartása, leltározás
  • Áruk nyomonkövetése, visszáru kezelés
  • Felmerült problémák és reklamációk kezelése
  • Rendszeres riportálás

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Outlook)
  • Pontosság és precizitás
  • Rugalmasság, megbízhatóság
  • Problémamegoldó készség, határozottság
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil nemzetközi logisztikai háttér

Munkavégzés helye:

Budapest XXIII. kerület BILK Logisztikai Központ

Kérjük fényképes, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát az alábbi címre küldje.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol