www.cvonline.hu

Logisztikus

  • A hirdetés 322 napja lejárt

Megbízónk egy teljes körű szolgáltatást nyújtó szállító cég, mely alkatrészek és szerszámok szállítmányozásával foglalkozik, lefedve a teljes mechanikai spektrumot. A gyártás elsősorban Dél-Kelet-Európábantörténik, itt kerülnek összeszerelésre, majd elszállításra a különböző termékek.A cég fő feladata az, hogy a gyártási folyamatokat egyszerűsítse, azzal, hogy korszerű beszerzést, áruszállítást biztosítson ügyfeleinek. Részükre keresünk munkatársat Logisztikus pozícióba.

Feladatok

  • Adminisztratív feladatok elvégzése
  • Rendelések előkészítése, adatok vezetése az ERP rendszerben
  • Mindennemű szállítással kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzése (rendelésfelvétel, számlázás, vámolás, reklamáció kezelés, utánkövetés, stb.)
  • A szállítók és vevők közötti kapcsolattartás
  • A szállítók teljesítményének megfigyelése, rendszeres visszacsatolást adni nekik és dolgozni velük a teljesítményrendszerükön, aktíván javítani a teljesítményükön
  • A leltározás optimális szintre hozása

Elvárások

  • Felsőfokú angol nyelvtudás, 3 éves logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs képesség, budapesti lakhely
  • Proaktivitás, precizitás
  • Haladó szintű MS Ofiice ismeret és az ERP rendszer felhasználó szintű ismerete

Amit megbízónk kínál

  • Versenyképes fizetés
  • Jelentkezés: Angol nyelvű önéletrajz és bérigény megjelölés
Helyek Budapest
Kategória Gyártás / Termelés