www.cvonline.hu

Logisztikus

Flextronics International Kft. Budapest
Hozzáadva: 2017.08.23.
Jelentkezési határidő: 2016.07.17.
Hirdetés azonosító: 1039928
lejárt

Flex állások

A Flex egy vezető sketch-to-scale™ szolgáltatást nyújtó vállalat Magyarországon, aki az intelligens termékek tervezésével és gyártásával foglalkozik. Vállalatunk innovatív dizájn, mérnöki, gyártás és real time supply chain támogatást nyújt minden méretű vállalatnak különböző iparágakban és végpiacokon a 30 országban jelen lévő több, mint 200.000 alkalmazottal és azzal az ígérettel, hogy elősegítjük a világot egy okosabb élethez. Magyarországon belül Budapesten, Gyálon, és Pátyon vagyunk jelen, és több, mint 1600 munkavállalót foglalkoztatunk.

Gyáli csapatunkba az alábbi munkakörbe keressük kollégánkat:

LOGISZTIKUS

Feladatok:

  • Fuvarkományok és kapcsolódó dokumentumainak ellenőrzése
  • Adatok konszolidálása megadott folyamat szerint történő összerendezése
  • Fuvarokmányok különböző vállalati és országos rendszerekbe történő felrögzítése
  • EKÁER rendszerbe történő adatrok rögzítése
  • Hibás rögzítések ellenőrzése, kijavítása
  • Kommunikáció a fuvarozókkal beszállítókkal és vevői partnerekkel írásban főleg angolul
  • Kommunikáció a vámcsoporttal, logisztikai csapattal, raktárral és társosztályokkal
  • Okmánykezelés, irattárolás, arhiválás ellenőrzése a meghatározott előírásoknak megfeleően
  • Riportálás
  • Be és kiszállítási időablak kezelés és vevő felé riportálás
  • Be és kiszállítási folyamatok érkeztetés rendszer és okmány szinten
  • Alapanyag mozgásának  lekövetése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes tapasztalat
  • Adminisztratív területen szerzett tapasztalat előny
  • Logisztikai vagy szállítmányotásban szerzett tapasztalat, képesítés előny

Amit kínálunk:

  • Fejlődőso lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Stabil, nagyvállalati háttér
  • Céges buszjárat

Kategória
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió
Budapest
Pest