www.cvonline.hu

Logisztikus

  • A hirdetés 341 napja lejárt

Komárom-Esztergom Megye nyugati részén, az M1 autópálya mentén lévő multinacionális termelő társaság fejlődésének biztosítása érdekében fiatalos csapatba azonnali belépéssel keresünk;

Logisztikust

Feladatok:

  • Fuvarszervezés
  • Kapcsolattartás a megbízókkal, alvállalkozókkal
  • Fuvarszervezéshez tartozó adminisztrációs feladatok ellátása
  • Szoros együttműködés a raktárral, termeléssel, diszpozícióval (gyártástervezés), a beszerzéssel és az értékesítéssel egyaránt
  • Szállítási folyamatok nyomon követése
  • Optimális szállítási megoldások kidolgozása
  • EKAER rendszer kezelése

Elvárások:

  • Többéves tapasztalat hasonló munkakörben
  • Közép- vagy felsőfokú logisztikai végzettség előnyt jelent
  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete
  • Kommunikációképes német nyelvtudás szóban és írásban
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Kiváló szervező- és problémamegoldó készség
  • Csapatjátékos jellem
  • Önálló munkavégzés, érvényesülési képesség
  • Magabiztos MS-Office használat
  • Utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely
  • Változatos feladatok és projektek
  • Versenyképes bérezés és cafeteria
  • Modern, fiatalos, családias hangulatú munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség és kihívásokkal teli munkakör

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el részünkre fényképes szakmai önéletrajzát motivációs levéllel a következő e-mail címre.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő