www.cvonline.hu
Logisztikus
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.02.11.
Jelentkezési határidő: 2016.02.16.
Hirdetés azonosító: 1014248
lejárt
Logisztikus

(Pest)

Pozícióleírás
Nemzetközi szinten elismert, tömítők, ragasztó anyagok, és különböző tetőipari termékek gyártásával foglalkozó partnerünk csapatába keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Logisztikus

Feladatok:
- Kapcsolattartása külföldi gyárakkal, raktárral, szállítmányozó cégekkel,
- saját raktári csapat (5 fő) munkájának irányítása,
- készletmozgások folyamatos figyelemmel kísérése, vezetése SAP rendszerben,
- operatív beszerzési feladatok elvégzése,
- szálításokról előrejelzések készítése, majd azok konkrét megtervezése, megszervezése,
- nemzetközi szállítmányozási és vámügyviteli feladatok ellátása,
- kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.

Munkavégzés helye: Budaörs

Követelmények
- Legalább középfokú logisztikai végzettség (felsőfokú előnyt jelent),
- logisztikában, raktározásban szerzett 2- 3 év tapasztalat,
- magabiztos, aktív angol nyelvtudás,
- kiváló elemzőkészség,
- rugalmasság,
- rendszerben gondolkodás képessége.

- Nemzetközi munkakörnyezet,
- széleskörű, kihívást jelentő feladatkör,
- fejlődési, karrierépítési lehetőség.