www.cvonline.hu

LOGISZTIKUS, VEVŐREFERENS

  • A hirdetés 626 napja lejárt

HAJDU Autotechnika Ipari Zrt.

Fémmegmunkálással előállított alkatrészgyártással,

valamint szerszámok tervezési, gyártási és karbantartási tevékenységével

foglalkozó vállalat

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Vevőkkel való kapcsolattartás
  • Vevői igények és rendelések kezelése (regisztrálástól a teljesítésig)
  • Üzemekkel való együttműködés, gyártás követése
  • A termeléshez, fenntartáshoz, és kooperációs feladatokhoz szükséges anyagok beszerzése az üzem részére
  • Közreműködés a beszerzett anyagokra vonatkozó minőségi kifogások folyamatának intézésében
  • Külföldi és belföldi partnerekkel való kapcsolattartás
  • Belső riportok elkészítése

Személyi és szakmai elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • Angol nyelv ismerete írásban (szóbeli képesség, illetve német nyelv ismerete előny)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office; ERP betanulás)
  • Teljesítmény orientált személyiség, meggyőző, határozott kommunikáció és  stressz tűrő képesség

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
  • Csapatmunkában, projektekben való részvétel.
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások
  • Fiatal dinamikus csapat
  • Magas szintű munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Téglás

Fényképes szakmai önéletrajzát 2016. január 31-ig a megadott e-mail címre várjuk.

HAJDU Autotechnika Ipari Zrt
4243 Téglás, Külterület 135/32. hrsz.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Hajdú-Bihar
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol