www.cvonline.hu

Logisztikus (Szállítmányozási ügyintéző)

  • A hirdetés 316 napja lejárt

A Caseking nemzetközi cégcsoport magyarországi leányvállalata a Caseking Kellytech Kft budapesti munkavégzéssel munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

FELADATOK:

  • Import (tengeri, légi) szállítmány nyomon követés
  • Export/import közúti fuvarszervezés, szállítmányokhoz kapcsolódó teljes körű adminisztráció elvégzése
  • Vámkezelés előkészítése és lebonyolítása
  • Együttműködés vámügynökséggel, hivatalokkal
  • Megrendelések, beszerzések rögzítése, állapot aktualizálása a vállalatirányítási rendszerben
  • Költség kalkulációk készítése, beszerzés fuvarszervezés és készletgazdálkodással kapcsolatban
  • Kapcsolattartás nemzetközi beszállítókkal és szállítmányozókkal
  • EKÁER ügyintézés
  • Környezetvédelmi termékdíj bevallás elkészítése, benyújtása
  • Intrastat jelentés készítése
  • Pénzügyi adminisztráció végzése
  • Társosztályokkal való együttműködés

ELVÁRÁSOK:

  • Angol nyelv használata ÍRÁSBAN
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete (Excel függvények használata)
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Önálló, pontos munkavégzés
  • MONOTONITÁSTŰRÉS
  • Problémamegoldó képesség

ELŐNYT JELENT:

  • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Munkába lépés rövid időn belül

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Biztos, versenyképes jövedelem
  • Családias légkör, kellemes munkakörülmények, kis fluktuáció
  • Fejlődési lehetőség
  • Megbízható vállalati háttér, azonnali munkakezdés, hosszú távú munkalehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, XIII.
JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: 2016.07.16.
JELENTKEZÉS MÓDJA: Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy bérigényét tartalmazó fényképes önéletrajzát küldje el az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol