www.cvonline.hu

Logisztikus (operatív beszerző)

  • A hirdetés 881 napja lejárt

Turbófeltöltő és a dupla kuplung, az izzítógyertya és a hűtőszivattyú, az összkerék meghajtás és a kipufogógáz visszavezetés – semmi sem működne az autóban BorgWarner nélkül. A világ egyik vezető autóipari beszállítójaként 19 országban, 60 gyárral, 19.250 alkalmazottal, 7,6 milliárd dollár forgalommal, az összes autógyártó cég elismert partnere vagyunk. Világszerte minden második személygépkocsiban és haszongépjárműben megtalálhatóak a mi termékeink.

A BorgWarner TTS Kft. összkerékmeghajtású gépjárművek intelligens rendszereinek gyártásával foglalkozó divízió újonnan épülő oroszlányi gyárába keresünk tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Alapanyag szükségletek tervezése
  • Ütemezett rendelések kiadása heti rendszerességgel
  • Beszállítói elmaradások felügyelete,  akciók indítása
  • Biztonsági készletek meghatározása, havi felülvizsgálata
  • Beszállítások szervezése
  • Beszállítói- és fuvarszámlák igazolása

Elvárások:

  • felsőfokú logisztikai vagy gazdasági végzettség
  • multinacionális vállalatnál szerzett releváns logisztikusi tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • integrált vállalatirányítási rendszer ismerete, előny: SAP
  • döntéshozatali képesség,
  • eredményorientáltság és értékközpontúság,
  • kreativitás és nyitottság az újra.
Amit mi ajánlunk:
  • biztos háttér, stabil munkahely,
  • tanulási, fejlődési lehetőség,
  • a régióban kiemelkedő fizetés,
  • bónuszrendszer,
  • béren kívüli juttatások.

A fejlődés nálunk életmód.

Csatlakozz Te is!

 Kapcsolat:

Bondor Renáta

BorgWarner Turbo Systems Kft.

2840 Oroszlány, Táncsics M. út 111.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő