www.cvonline.hu

Logisztikus munkatárs

  • A hirdetés 482 napja lejárt

Cégünk a Lighthouse Training Kft. 18 éve foglalkozik együttműködést fejlesztő vállalati tréningek, csapatépítő programok és céges rendezvények szervezésével. Évente átlagosan 80 programot bonyolítunk le a legnagyobb magyarországi vállalatoknak.
1 fő munkatársat keresünk ennek az eszközparknak a gondozására és beszerzői feladatokra.

Felelősség:

Felelős a tréningeken, rendezvényeken használt eszközök raktározásáért, karbantartásáért, hiány esetén pótlásukért, a programok zökkenőmentes logisztikájáért, és a raktárkészlet adminisztrálásáért.

Feladatok:

  • Programokhoz szükséges eszközök megrendelése, beszerzése, karbantartása
  • Eszközök bevételezése a raktárkészletbe
  • A bevételezett eszközök elhelyezése, mozgatása
  • Eszközök összepakolása és kiadása a tréningekhez, majd visszavétele
  • Programok után raktárkészlet frissítése
  • Havi fogyási jelentés készítése, és egyeztetése az ügyvezetővel
  • Új beszállítók felkutatása
  • A meglevő beszállítókkal történő kapcsolattartás
  • Egyéb eseti megbízások lebonyolítása (pl. új eszközök fejlesztése, tesztelése)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú iskolai végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Word, Power Point)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Határozott fellépés
  • Terhelhetőség, nagy munkabírás
  • Önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság, precizitás
  • Jó szervezőkészség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Műszaki, vagy faipari végzettség
  • 1-2 év releváns munkatapasztalat, vagy folyamatban levő szakirányú felsőoktatási tanulmányok
  • Kézügyesség, barkácsolásban szerzett jártasság
  • Saját szerszámok
  • Saját gépkocsi

Amit ajánlunk:

  • Fiatal, lendületes, vidám csapat
  • Családias környezet
  • Jól megközelíthető iroda (ingyenes parkolás)
  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helyszíne: Budapest III. kerület

Jelentkezési határidő: 2015. szeptember 4.

Munkába állás kezdete: 2015. szeptember 14.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat, nettó fizetési igényed megjelölésével az alábbi email címre egy motivációs levéllel együtt, amiben kifejted, hogy miért szeretnél nálunk dolgozni!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő