www.cvonline.hu

Logisztikus munkatárs

  • A hirdetés 177 napja lejárt

Cégünk a Lighthouse Training Kft. 20 éve foglalkozik TOP vállalati tréningek, csapatépítő programok és céges rendezvények szervezésével. Évente 80-90 programot bonyolítunk le.
1 fő munkatársat keresünk ennek az eszközparknak a gondozására.

Felelősség:
Felelős a tréningeken használt eszközök raktározásáért, karbantartásáért, beszerzéséért, a programok zökkenőmentes logisztikájáért, és a raktárkészlet adminisztrálásáért.

Feladatok:

  • Programokhoz szükséges eszközök megrendelése, beszerzése, karbantartása
  • Eszközök bevételezése a raktárkészletbe
  • A bevételezett eszközök elhelyezése, mozgatása
  • Eszközök összepakolása és kiadása a tréningekhez, majd visszavétele
  • Programok után raktárkészlet frissítése
  • Havi fogyási jelentés készítése, és egyeztetése a Gazdasági vezetővel
  • Új eszköz beszállítók felkutatása
  • A meglevő beszállítókkal történő kapcsolattartás
  • Egyéb eseti megbízások lebonyolítása (pl. új eszközök fejlesztése, tesztelése)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú iskolai végzettség
  • Minimum 1-2 év releváns munkatapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Word)
  • Fizikai terhelhetőség, nagy munkabírás (egy-egy hétvégi nap is szezonban)
  • Önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság pénzkezelésben
  • 100% precizitás az adminisztrációban és be és kipakolásban
  • Kiváló szervezői készség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Saját gépkocsi
  • Határozott fellépés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Műszaki, vagy faipari végzettség
  • Kézügyesség, barkácsolásban szerzett jártasság
  • Saját szerszámok

Amit ajánlunk:

  • Fiatal, lendületes, vidám csapat
  • Családias környezet
  • Jól megközelíthető iroda (ingyenes parkolás)
  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helyszíne: Budapest III. kerület
Jelentkezési határidő: 2016. július 08.
Munkába állás kezdete: 2015. augusztus 01.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat, nettó fizetési igényed megjelölésével a lenti email címre egy motivációs levéllel együtt, amiben kifejted, hogy mivel tudsz hozzájárulni a cégünk üzleti sikereihez és minőségi programjaink megvalósításához!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő