www.cvonline.hu

LOGISZTIKUS MANAGER ASSZISZTENS

  • A hirdetés 879 napja lejárt

Biotech GmbH Magyarországi Fióktelepe

Nemzetközi orvostechnikai-eszköz gyártó és forgalmazó vállalat DIÓSDI irodájába

munkatársat keres.

Feladatok, elvégzendő tevékenységek:

  • Különböző országokba történő üzleti utazások megszervezése és azokon való részvétel
  • Szakmai kiállítások(orvosi) megszervezése lebonyolítása és ezen való részvétel.
  • Külföldi árajánlatok készítése, szállítások kezelése és koordinálása

Pályázati feltételek:

  • Felsőfokú logisztikai végzettség
  • Felsőfokú angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban.
  • Magas szintű MS Office ismeret
  • Legalább három éves szakmai tapasztalat a fönt leírt szakmában
  • Elkötelezettség, precizitás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Jó teherbíró képesség
  • Talpraesettség, rugalmasság

Előny:

  • Fuvarszervezői tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer ismeret (SAP, Navision)
  • Vám - és pénzügyőri jogszabály ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye:

Pest megye, Diósd

Fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő