www.cvonline.hu

Logisztikus-Kecskemét (Ref.szám: NB-865)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.08.22.
Jelentkezési határidő: 2014.03.08.
Hirdetés azonosító: 731141

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • 1-2 éves hasonló munkakörben szerzett autóipari tapasztalat
  • Német vagy angol nyelv kommunikáció szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Excel felhasználói szintű ismerete

Főbb feladatok:

  • Gyártáshoz szükséges göngyöleg anyagok mennyiségének tervezése
  • Csomagolási utasítások kezelése, készítése
  • Csomagolási adatok frissítése
  • Göngyöleg fuvarok szervezése, egyeztetés a beszállítókkal
  • Egyeztetés a beszállítóval a göngyöleg készletekről
  • Reklamációk kezelése
  • Fuvarköltségek ellenőrzése, riportkészítés

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag!
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helye:

Kecskemét

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. amerikai érdekeltségű, multinacionális autóipari beszállító kecskeméti gyárához termelőkapacitásának bővítése miatt toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzait a jelentkezéE-mail cím megjelenítése e-mail címre, feltüntetve a levél tárgyában a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-865-ös referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Németh Brigittánál a 20/911-57-56-os mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Kecskemét
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő