www.cvonline.hu

Logisztikus gyakronok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 1070319

Partnerünk prémium minőségű elektronikai szoftvereket fejleszt és gyárt. Az elmúlt évtizedekben hosszú távra megalapozta üzleti sikereit, dinamikus növekedését, a ma mintegy 500 alkalmazottjának energiája és odaadása biztosítja a lendületet a társaság sikereihez.
Feladatok:

  • Gyártáshoz szükséges anyagok összekészítése
  • Raktározás, anyagmozgatás
  • Készletek ellenőrzése

Elvárások:
  • Folyamatban lévő felsőfokú aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Minimum fél év vállalása heti minimum 3 napon
  • Megbízhatóság, határozottság, talpraesettség
  • Terhelhetőség, önálló munkavégzés

Juttatások:
  • Versenyképes diákjövedelem, szakmai gyakorlat igazolása, szakdolgozat írási lehetőség
  • Bejárás támogatása
  • Cafeteria, utazástámogatás

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett korábbi tapasztalatok