www.cvonline.hu

Logisztikus gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.11.04.
Hirdetés azonosító: 1082093
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal nemzetközileg elismert partnerünk keres Logisztikus gyakornok munkatársat!

Feladatok:

  • A vevői rendelések feldolgozásáért és a termékek kiszállításáért felelős szakemberek munkájának támogatása.
  • Napi / heti riportok készítése.
  • Szállítmányok nyomonkövetése.
  • Vállalítirányítási rendszerben történő háttérmunka.
  • Adminisztratív feladatok ellátása.
  • Egyéb, ad-hoc jellegű feladatok.

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (legalább 1 évig).
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office, erős Excel, Access).
  • Középfokú angol nyelvismeret (szóban, írásban).
  • Legalább 3 nap/hét munkavégzés.
  • Határozott fellépés.

Előnyt jelent:

  • SAP/Oracle ismeretek
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bruttó 1000 Ft/óra diákbér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Multinacionális vállalatnál történő tapasztalatszerzés
  • Céges buszjárat (Munkavégzés helye: Veresegyház)

Ha pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet a honlapunkon a Link megjelenítése követően.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!