www.cvonline.hu

Logisztikus gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.16.
Hirdetés azonosító: 1010682
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal nemzetközileg elismert partnerünk keres Logisztikus gyakornok munkatársat!

Feladatok:

  • Szállítmányok koordinálása, követése,
  • Kapcsolattartás a tárolásért felelős cégekkel (magyar, szlovén, belga, USA),
  • Tárolási költségek ellenőrzése és megrendelések készítése, majd nyomonkövetése,
  • Riportálás, analízisek, statisztikák és előrejelzések készítése valamint fuvarszámlák és szállításhoz köthető reklamációk kezelése,
  • Közreműködés a készáru logisztikusok csapatával, folyamatos helyes adatáramlás a folyamat teljes útján,
  • Különböző szállítási módszerek fejlesztése, javasolása, értékelése,
  • Technikai és operációs kapcsolat az összeszerelő-, szétszerelő-, csomagoló-, minőség-, és vámosztályok közt,
  • A célállomások fogadási feltételeinek ellenőrzése és a szállítási folyamat harmonizálása a vevő logisztikai csapatával és a szálítmányozóval,
  • Kapcsolattartás a PFM (Product Fulfilment Manager), PM (Project Manager) és a Logisztika között, valamint megfelelő információáramlás biztosítása,
  • Túlméretes darabok külsö/ belső raktározási, tárolási költségszámítása,
  • Telephelyi munkavégzési engedélyek karbantartása, előkészítése és biztonsági szabályok betartatása az alvállalkozókkal,
  • Részvétel szálítási költségek tervezésében.

Elvárások:

  • Nappali tagozatos jogviszony gazdasági vagy műszaki egyetemen/főiskolán,
  • Megbízható, folyamatos, mindennapi használathoz szükséges angolnyelv ismeret,
  • Magabiztos Excel tudás,
  • Pozitív, "can do" hozzáállás,
  • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés,
  • Ambíció a diploma megszerzése után a termeléstervezés, beszerzés esetleg termeléstámogató mérnöki vonal irányába.
  • Legalább heti 3 nap munkavégzés szükséges.

Amit kínálunk

  • Bruttó 1000 Ft/óra diákbér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Multinacionális vállalatnál történő tapasztalatszerzés
  • Céges buszjárat (Munkavégzés helye: Veresegyház)

Ha pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet a honlapunkon a Link megjelenítése követően.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!