www.cvonline.hu

Logisztikus / Fuvarszervező

  • A hirdetés 922 napja lejárt

A magyar hulladékgazdálkodási piac egyik vezető szolgáltatója fiatalos, dinamikus

csapatának erősítésére keres Kecskeméti irodájába munkatársat

munkakörbe

Feladatok:

  • saját járműparkkal teljesített szállítások szervezése
  • kapcsolattartás a partnerekkel
  • megrendelések teljes körű kezelése (felvételtől a panaszkezelésig)
  • járművek, gépkocsivezetők és rakodók beosztása, irányítása
  • költség és járat optimalizálás
  • alvállalkozókkal teljesített szállítások teljes körű koordinálása
  • alvállalkozók versenyeztetése
  • fuvarokkal kapcsolatos adminisztráció

Elvárások:

  • szállítmányozásban és/vagy logisztikában és/vagy járműpark irányításában szerzett legalább 5 éves szakmai tapasztalat,
  • ADR ismeretek,
  • ügyfélorientált szemlélet,
  • jó kommunikációs készség,
  • határozott fellépés,
  • agilitás,
  • önálló problémamegoldó képesség,
  • terhelhetőség,
  • precizitás,
  • gyakorlott MS Office használat

Előny lehet:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • nagy múltú nemzetközi cég háttere, támogatása
  • felelősségteljes munkakör
  • hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes javadalmazás
  • lelkes, fiatal csapat
Helyek Bács-Kiskun
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő