www.cvonline.hu
Logisztikus és készletgazda
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2015.01.15.
Hirdetés azonosító: 891953
lejárt

Multinacionális Partnerünk részére keresünk határozott, ügyfél kapcsolattartásban jártas,  több éves logisztikai tapasztalattal, valamint magabiztos angol vagy német nyelvtudással rendelkező kollégát az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Raktárkészlet kezelése, ellenőrzése.
  • Készletszintek optimalizálása.
  • Logisztikai feladatok koordinálása.
  • Szakmai támogatás biztosítása a társosztályoknak és a gyártásnak.
  • Kapcsolódó adminisztráció vezetése.
  • Vevői reklamációk kezelése az illetékes minőségügyi kollégákkal együttműködve.
  • Kapcsolattartás, egyeztetés a partnerekkel.
  • Szakmai kiállításokon való aktív részvétel.

Elvárások:

  • Minimum középfokú gazdasági vagy logisztikai végzettség.
  • Logisztikai területen szerzett minimum 2 éves tapasztalat.
  • Magabiztos angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.
  • Nyitott, közvetlen személyiség, kiváló kommunikációs készség.
  • Analitikus gondolkodásmód, erős rendszerszemlélet.
  • Táblázatkezelő program magas szintű ismerete.

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes bérezés.
  • Cafeteria, utazási támogatás.
  • Kellemes munkahelyi környezet, professzionális csapat.
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok.
  • Felelősségteljes munkakör.
  • Szakmai fejlődési lehetőség.
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.