www.cvonline.hu

Logisztikus / Diszponens

  • A hirdetés 832 napja lejárt

A Lear Corporation a Fortune 500-as listában felsorolt vállalat, amelynél tehetséges alkalmazottak világszínvonalú termékeket terveznek és gyártanak. Mint az autóipar vezető beszállítója az ülés és elektromos rendszerek területén, a Lear globális képességekkel, de egyedi kötelezettségvállalással szolgálja ki ügyfeleit. A Lear központja Southfieldben, Michigan államban található és világszerte 36 országban, 207 helyen üzemel, ahol közel 98000 dolgozót alkalmaz. A Lear-t a New York-i tőzsdén [LEA] néven jegyzik.

A Lear Corporation Hungary Kft. győri telephelyére azonnali belépéssel

munkatársat keres

Általános feladatok:

  • Kapcsolattartás és probléma megoldás a beszállítókkal és vevőkkel
  • Új alkatrészek, nyersanyagok felfutásának  illetve a régi alkatrészek nyersanyagok kifutásának költséghatékony lebonyolítása
  • Kapcsolattartás a központi beszerzéssel, értékesítéssel illetve a társosztályokkal
  • Ellátási szűk keresztmetszetek jelentése a felettes és a termelés felé a zavartalan ellátás megszervezése
  • Esetleges sürgős külön fuvarok rendelése a felettessel egyeztetve

Pozíció betöltőjével szemben támasztott követelmények:

  • Felsőfokú / középfokú végzettség logisztikai területen
  • Min.3 éves autóipari területén szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű német vagy angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és szervezőképesség
Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő