www.cvonline.hu

Logisztikus / Diszponens

  • A hirdetés 1143 napja lejárt
Külföldi tulajdonú termelővállalat megbízásából keresünk Logisztikus / Diszponens munkatársat német nyelvtudással.

Munkavégzés helye: Pest megye

Feladat:

Feladatok:

  • Fogadja és feldolgozza a vevői megrendeléseket SAP rendszerben;
  • Vevői rendelések alapján elkészíti a gyártás gördülő tervezését;
  • Gondoskodik a gyártáshoz szükséges anyagok beszerzéséről (lehívások stratégiai beszállítóktól);
  • Felügyeli a szállítások határidőre történő teljesítését, együttműködik a gyártással és a beszállítással;
  • Részt vesz a logisztikai folyamatok fejlesztésében.

Képzettség típusa: Logisztika

Szükséges végzettség: Legalább középfokú végzettség (diploma vagy logisztikai végzettség előny)

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Legalább középfokú iskolai végzettség (logisztikai végzettség, vagy diploma előny);
  • 2 év logisztika, termelés-tervezési tapasztalat;
  • SAP PP moduljának ismerete;
  • Aktív német nyelvtudás szóban és írásban;
  • Analitikus gondolkodásmód;
  • Jó problémamegoldás, rugalmasság.

Nyelvismeret: Német, középfokú szint

Jelentkezés: Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a pozíció megjelölésével! (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: V03ld