www.cvonline.hu

Logisztikus [BAB-L01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.09.19.
Jelentkezési határidő: 2014.06.04.
Hirdetés azonosító: 805837

Focus consulting

Megbízónk

Multinacionális, stabil hátterű partnerünk kereskedelmi irodájába keresünk önálló, széles látókörű munkatársat Logisztikus pozícióba.

Feladatok

- Készletgazdálkodás, optimális készlettartás
- Akciók követése, termék elérhetőség biztosítása
- Napi raktári/logisztikai folyamatok irányítása, folyamatos fejlesztése, optimalizálása
- Kapcsolattartás a társosztályokkal (értékesítés, vevőszolgálat, könyvelés)
- Disztribúció tervezése, kapcsolattartás a fuvarozókkal
- Riportok kezelése
- Reklamációk kezelése
- Logisztikai költségvetés vezetése
- Éves leltár lebonyolítása, adminisztrálása

Elvárások

- Legalább középfokú szakirányú végzettség
- Minimum alap szintű angol nyelvtudás
- Minimum 1éves vevőszolgálati/logisztikai területen szerzett tapasztalat
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (különös tekintettel MS Excel) és valamely vállalatirányítási integrált rendszer ismerete
- Jó kommunikációs készség
- Rugalmasság és terhelhetőség
- Pontos, igényes munkavégzés
- Csapatjátékos személyiség

Előny

- Felsőfokú végzettség
- Szlovák, cseh vagy francia nyelvtudás
- JDE vállalatirányítási rendszer ismerete

Egyéb

Amit kínálunk:
- Családias hangulat, inspiráló nemzetközi munkakörnyezet
- Szakmai fejlődés lehetősége
- Versenyképes kompenzációs rendszer

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió